ARELEY Kings earned local bragging rights as they defeated Wyre Forest 2-1 in the Kidderminster and District League Division One.
Kidderminster and District Football League results — Premier Division: Stourport Swifts 3, Namaste Tigers 2.
Premier Sub: Harriers Trust 1, Wall Heath Prince Albert 3.
Division One: Darby End Athletic 6, Wilden Village 1; Wyre Forest 1, Areley Kings 2.
Division Two: Redman 3, Brit Wollaston 1; Sporting Club 3, Plough Dukes 2; Stourbridge Glassboys 1, Wordsley AFC 1; Waggon & Horses 6, Wollaston Lions 1.
Division Three: Bewdley Hawks 4, Wilden San Marino 6; Cookley Sports 1, Vine 1; Mostyn Rangers C4L 1, Pure Sport Foundation 0; Rock Sports 6, Stourbridge Celta Lions 5.
Division Four: Lionfields 1, Wordsley AFC Reserves 4.
Division Five: Black Horse Delph 4, Cookley Sports Reserves 2; Prince Albert United 1, Swan Athletic 1.
Fire Shield R3: Wombourne Wanderers 0, Stourbridge Athletic 4.
Hos Jun R3: Grange Athletic 0, Haden Rangers 2; Woodside United 4, Rubery Bridge 0.
MIDWEEK: Prem Sub League: Stourport Swifts 1, Dudley Sports 1.
Fire Shield QF: Woodside United 1, Harriers Trust 2.
RBM Cup R3: Haden Rangers 2, Cooley Sports Res 0; Darby End Athletic 6, Hamilton Rangers 3.
League Jun QF: Wombourne Wanderers 2, Plough Dukes 1.
RBM Cup round one: Pure Sport 1, King William 6.
Fixtures — Premier Division: Woodside United v Grange Athletic.
Division Two: Bewdley Arches v Stourbridge Glassboys; Plough Dukes v Redman; Waggon & Horses v Brit Wollaston; Wordsley AFC v Sporting Club.
Division Three: Cookley Sports v Wombourne Wanderers; Netherton v Mostyn Rangers C4L.
Division Four: Royal Exchange Res v Wordsley AFC Res.
Division Five: Old Crispin v King William; Swan Athletic v Cookley Sports Res.
Prem Sub: Dudley Sports v Harriers Trust.
League Sen QF: Stourbridge Athletic v Stourport Swifts.
League Jun QF: Stourbridge Celta Lions v Wollaston Lions.
RBM R2: Hare & Hounds Sports v Rock Sports; Namaste Tigers v Lakeside Utd.
RBM R3: Wall Heath PA v Areley Kings Colts.
Hos QF: Awkies Allstars v prince Albert United.
WFA Minor Cup final: Queens Head v Fernhill Heath Athletic.
Wednesday: Sen Cup QF: Alveley Sports v Harriers Trust; Haden Rangers v Grange Athletic.
Jun Cup QF: Waggon & Horses v Wordsley AFC.
Thursday: Division Four: Mostyn Rangers v Wordsley AFC Res.
Division Five: King William v Prince Albert United.
Jun Cup QF: Mostyn Rangers C4L v lakeside United.
Fire Shield 3: Stourbridge Athletic v Hamilton Rangers.
Hos Jun 3: Station Inn v Woodside United.
Comments: Our rules
We want our comments to be a lively and valuable part of our community - a place where readers can debate and engage with the most important local issues. The ability to comment on our stories is a privilege, not a right, however, and that privilege may be withdrawn if it is abused or misused.
Please report any comments that break our rules.
Read the rules here